ללמוד אנגלית באינטרנט – 5 החברות המובילות בארץ בלמידת אנגלית מרחוק

פעם, כשהיינו רוצים ללמוד אנגלית או כל שפה אחרת בבית, אז האופציות שעמדו לרשותנו היו מעטות ויחסית פשוטות. יכולנו להשתמש בספרים, עיתונים, קלטות, דברים שיכלו לספק לנו חומרים אך הם היו מאוד מוגבלים, סטטיים, לא יכולנו לעשות הרבה מעבר למה שהחומרים סיפקו לנו.

לשמחתנו, עולם האינטרנט פתח בפנינו מגוון רחב של אפשרויות ללימוד אנגלית מהבית או מכל מקום אחר, באמצעות אמצעי לימוד מרחוק. בין אם מדובר באתרי אינטרנט שמיועדים לכך, סרטונים, ובין אם מדובר בתוכנות כמו זום או תוכנות צ'אט שונות. צריך להדגיש, אותם כלים, אתרים ותוכנות, מאפשרים לנו היום ללמוד קורס אנגלית באינטרנט, בכל זמן, בכל מקום, כפי שנוח לנו. זה חוסך הרבה מאוד זמן, מקל עלינו את התהליך, מאפשר לנו ללמוד אנגלית בתנאים שנוחים לנו.

במאמר זה נציג 5 חברות שמאפשרות למידה של אנגלית מרחוק. לפני שאנחנו נציג את החברות השונות, חשוב להבין מה בדיוק אנחנו צריכים לבחון לפני שאנחנו בוחרים קורס כזה ואת מי זה יכול לשרת באופן מעשי.

כיצד בוחרים את הקורס הרלוונטי ואת מי הוא אמור לשרת

על מנת לבחור את הקורס הרלוונטי, הרי שעלינו לבדוק 3-4 נקודות עיקריות:

ראשית, מה בדיוק מכיל הקורס, מה תוכנית הלימודים שלו ועד כמה היא רלוונטית עבורנו.

שנית, כיצד הקורס בנוי, איך הוא מתנהל באופן מרחוק, איך אנחנו יכולים להיעזר בו.

שלישית, האם יש אפשרות להתקדם מקורס בסיסי לקורסי המשך, מה הרמה הבסיסית ומה הרמות המתקדמות יותר של הקורסים.

ארבע, חשוב לבדוק, האם אנחנו יכולים ללמוד את הקורס בזמננו, כשנוח לנו, או שיש שעות קבועות, האם הקורס מתנהל עם מדריך או בעזרת סרטונים וכלים אחרים, שמאפשרים לנו ללמוד בשעות שנוחות לנו.

כשאנחנו מבקשים לעשות בחירה נכונה של קורס אנגלית מרחוק, חשוב שנדע למי זה מתאים, את מי זה אמור לשרת. בעיקרון, קורס כזה אמור לשרת אנשים שלא יכולים להתפנות ללימודים בכיתה, ללימודים מסודרים, מסיבה כזו או אחרת, או שפשוט, זה פחות נוח להם, מסיבות לוגיסטיות ואחרות.

5 חברות שמעבירות קורסי אנגלית מרחוק

הלן דורון – נחשבת לקבוצה מובילה בלימודי אנגלית מרחוק, החל מגיל ילדים ועד מבוגרים, מתאים למי שלומד בבית ספר ומתקשה בלימוד אנגלית בכיתה וכן למבוגרים שרוצים ללמוד את השפה.

לימוד נעים – חברה שמתמחה בקורסים אונליין, באמצעות מורים ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת קורסים מסוגים שונים, כולל קורסים לאנגלית עסקית וכן קורסים למתחילים ומתקדמים.

וול סטרייט – החברה הידועה ללימוד אנגלית, מציעה גם שירותי לימוד אונליין, למי שלא יכול להגיע לכיתה וללמוד שם.

ברליץ – בית הספר המוביל לשפות, מציע קורס ללימוד אנגלית באופן מקוון. הקורס כולל חבילות שיעורים מגוונים לרווחת הלקוחות.

סמארט אינגליש – למה להגיע לכיתה אם אפשר ללמוד אנגלית מרחוק, לבד וכן בזוגות או קבוצות קטנות.

השארת תגובה