לימוד אנגלית למתחילים – התחלה למטרת קידום


לימוד אנגלית למתחילים- לימודים מקוונים

כיום, מוצעות אינספור הצעות של לימוד אנגלית למתחילים אונליין. ישנם אתרי אינטרנט המציעים לימודים אלו בחינם וישנם בתי ספר אשר מציעים קורסים מקוונים באנגלית. היתרונות של לימודים אלו הם שהתלמיד הוא זה שבוחר באילו ימים ושעות הוא ילמד, וכן העלות של קורסים אלו אשר פעמים רבות זולה בעשרות אחוזים מקורסים לאנגלית המתקיימים בבתי ספר לאנגלית.

בנוסף, ישנם בתי ספר לאנגלית אשר מציעים לימוד אנגלית למתחילים ולימוד אנגלית ברמות שונות באמצעות האינטרנט. דוגמא לכך הוא בית ספר לשפות 'ברליץ' אשר מציע לימוד מרחוק של קורסים לאנגלית בשיטת הכיתה הוירטואלית. כאן המורים יעבירו שיעורים חיים היישר למחשב שלכם, בשיטת הכית הוירטואלית, כאשר בית הספר יפקח על הרמה שלכם. כמו כן, תוכלו לבחור אתרי אינטרנט רבים המציעים לימודי אנגלית למתחילים על ידי שיעורי וידיאו ב- יוטיוב ומאגר גדול של אוצר מילים.

  1. יתרון- עלות זולה יותר מקורסים של בתי ספר לאנגלית, זמינות מיידית בכל יום ובכל שעה.
  2. חסרון- בדרך כלל אין תוכנית לימודים מוסדרת ואין מסגרת לימודית אשר מפקחת על הרמה של התלמיד ומדרבנת אותו ברגעי הקושי.
http://admin.localy.co.il/proImages/4185-2012812132436313.jpg

לימוד אנגלית למתחילים- בתי ספר לאנגלית

בית ספר לאנגלית וול סטריט מציע קורס לימוד אנגלית למתחילים הנקרא ABC. הקורס כולל היכרות עם אותיות ה- ABC, בניית מילים על ידי צירופי אותיות, קריאה, אוצר מילים בסיסי ומשפטים בסיסיים באנגלית מדוברת. הקורס נמשך 6 שבועות. בית הספר האמריקאי מציע עשר רמות לימוד כאשר הרמה הראשונה והשנייה מיועדת למתחילים.ברליץ מציעים קורס אנגלית בשיטה מיוחדת. קורסים אלו מוצעים במסלול אישי, קבוצתי או וירטואלי:

  • מסלול אישי פרטי- כאן המסלול מותאם לרמתו של התלמיד והרמה אליה הוא מעוניינים להגיע. השיעורים מועברים על ידי אחד מהמורים המנוסים אשר ילוו את התלמיד לאורך כל תקופת לימודיו. טווח המחירים של שיעורים פרטיים במסלול האישי הוא 100-220 ₪.
  • מסלול קבוצות קטנות- בתי הספר מציעים למתעניינים מסלול לימוד אנגלית למתחילים (דבר זה תקף גם לגבי קורס אנגלית עסקית) המציע לימודים בקבוצות של 3 עד 5 איש.
  • מסלול רגיל- במסלול זה מספר המשתתפים בכיתה הוא בדרך כלל עד 17 איש. התלמידים לומדים בין 3 חודשים לחצי שנה אוצר מילים חדש, כללי התחביר, תרגול הבנת הנשמע והנקרא, כתיבה ועוד.

 
לימוד אנגלית למתחילים- למידה עצמית

  • תוכנות- ישנן תוכנות שמטרתן היא לימוד אנגלית למתחילים. ניתן לרכוש את הלומדות באמצעות האינטרנט, להתקין אותם בצורה מהירה ולהתחיל ללמוד אנגלית בהתאם לזמנים ולקצב הלימוד הנוח לכם. ישנן תוכנות המיועדות לילדים וכוללות לימוד של אותיות ה- ABC, אוצר מילים מצומצם באנגלית, היגוי בצורה נכונה וכללי הדקדוק. ישנן תוכנות המיועדות ללימוד אנגלית לבגרות ופסיכומטרי וכוללות אוצר מילים מורחב (כמה אלפים), קיימות לומדות של קורס אנגלית עסקית המלמדות את אנשי העסקים כיצד לנהל משא ומתן בשפה האנגלית ועוד. טווח המחירים של תוכנות אלו הוא 99-260 ₪. אתרי אינטרנט רבים מאפשרים הורדת גרסת דמו של התוכנה המאפשרת לכם לדעת האם היא אכן משרתת אתכם בצורה הטובה ביותר.
  • קלטות- ניתן להזמין קלטות ללימוד אנגלית ולהתחיל ללמוד קורס אנגלית למתחילים בזמנכם הפנוי. בית ספר לאנגלית ברליץ מציע 4 חוברות ו- 6 קלטות של לימוד אנגלית למתחילים וכן ניתן למצוא קלטות נוספות של לימוד אנגלית לילדים, כמו למשל 'מילוני הראשון', '1000 מילים ראשונות' ועוד. כאן המחירים נעים בין 150 ל- 300 ₪.
  • ספרי לימוד בשילוב DVD- טווח המחירים הוא 250-300 ₪.
  • יתרון- המחיר זול ומסתכם בעד 300 ₪ עבור ערכה.
  • חסרון- לימוד אנגלית מהבסיס דורש מסגרת מוגדרת ותמיכה של צוות הוראה, דבר אשר לא ניתן באמצעים אלו.

מעוניינים במידע נוסף לגבי לימוד אנגלית למתחילים? המומחים שלנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה. השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

השארת תגובה