לימוד אנגלית – חשיבות השפה

בתי ספר לאנגלית – לימודי אנגלית בכל פינה

בתי ספר לאנגלית נפתחים בשנים האחרונות כמו פטריות לאחר הגשם הראשון וזאת משום הדרישה של האוכלוסייה בישראל מדי שנה שחולפת. אם גם אתם החלטתם כי אתם מעוניינים להצליח בחיים ולהימנע ממסלול החתחתים הידוע של תשלום נוסף עבור קורסי אנגלית במוסדות האקדמאיים או אי קבלה למשרה נחשקת משום שאינכם שולטים ברמה מיטבית באנגלית, הגיע הזמן שתכירו את בתי הספר המובילים לאנגלית אשר פועלים במדינתנו.

  • וולסטריט- וולסטריט הוא אחד מבתי הספר המוכרים והפופולאריים ביותר ללימודי אנגלית במדינתנו. הוא נוסד בשנת 1972 באיטליה וכיום הוא מציע לימודי אנגלית בכ- 27 מדינות ובעל 450 סניפים מרכזיים שעיקרם לימודי אנגלית. נכון להיום הוא מוגדר כבית הספר הגדול ביותר ללימודי אנגלית במדינתנו הוא מציע לקהל הישראלי קורסים ברמות שונות וכן קורסים לקהלי יעד מוגדרים ב-10 סניפים הממוקמים בתל אביב, רעננה, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, ירושלים, חיפה וחלקים נוספים בארץ.
  • ברליץ- בית ספר לשפות המציע מגוון קורסים בשפה האנגלית בקבוצות, באינטרנט ובצורה פרטית. בית הספר מציע קורסים לקהלים שונים, כמו
    לימוד אנגלית לילדים, לימודי אנגלית עסקית ועוד. ב- 1950 הוא התחיל לפתוח בתי ספר לשפות במדינות שונות ברליץ ב- 1878 בשיטה מיוחדת המאפשרת לתלמיד להתמקד בדיבור בעגה הנכונה באמצעות סימולציות, טכנולוגיה מתקדמת ועוד.
  • דיאלוג- בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה מאגד מוניטין של למעלה מעשרים שנה. בית הספר מציע מסלולים שונים של לימוד אנגלית, כמו למשל לימוד אנגלית למתחילים, לימוד אנגלית למדברים לימודי השפה לשולטים. צוות בית הספר מלמד את תלמידיו באמצעות שיטת ה- DIL, שיטה אינטראקטיבית בקבוצות של 7- 12 איש.

בנוסף, קיימים בתי ספר נוספים ללימודי השפה האנגלית כמו למשל שפות סקול, גלובל וואן ובריטיש בריטיש קנסיל.
 
כיום, כל בתי הספר ישראל, כולל בתי הספר התורניים, חייבים לכלול את לימודי האנגלית במסגרת ה- 75% של לימודי מקצועות הליבה בבתי הספר בישראל, מעוניינים לדעת מהו הקורס אשר ישפר את כישורי השפה שלכם? השאירו את הפרטים שלכם ומומחה בתחום יחזור אליכם. 
 
בתי ספר לאנגלית – מסלול לכל גיל ולכל מטרה

אין זה משנה אם אתם כבר יודעים את הבסיס של השפה האנגלית ומצליחים להבין את הנאמר בסדרות הטלוויזיה האמריקאיות או שאינכם יודעים כלל וכלל את השפה וחייבים ללמוד אותה מהבסיס, קיימים מגוון קורסים המתאימים לכל קהל המעוניין ללמוד אנגלית מהבסיס, ללמוד אנגלית עסקית, לרשום את ילדיו ללימודי אנגלית וזאת על מנת שהם יוכלו להבין ולתקשר בשפה כבר מגיל צעיר ומגוון קורסים נוספים. הקורסים המוצעים לקהל הרחב נכון לשנת 2012 הם:

  • קורס לימוד אנגלית למתחילים – מיועד לאנשים ללא כל בסיס באנגלית.
  • קורס אנגלית למתקדמים – מיועד לאנשים אשר רכשו את הבסיס ומעוניינים להגיע לרמת שליטה טובה מאוד בכל הקשור אל כתיבה, קריאה ודיבור אנגלית.
  • קורס אנגלית עסקית – הקורס משלב אוצר מילים מלקסיקון העולם העסקי והכרת התרבות העסקית.
  • לימודי אנגלית לילדים- שיטות שונות אשר יעזרו לילדכם לשלוט בשפה האנגלית עוד לפני שהם מגיעים לכיתה א'.

 
מעוניינים בפרטים נוספים? מעוניינים שנתאים עבורכם את הקורס בהתאם לרמת הידע והשליטה שלכם? מעוניינים לקבל הצעת מחיר? השאירו לנו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

השארת תגובה