המדריך לבחירת בית ספר לאנגלית


משמעות בחירה נכונה של בית ספר לאנגלית

קיימות מסגרות שונות בישראל המציעות לימודי אנגלית. כמו למשל ברליץ, בית ספר לאנגלית וולסטריט, שפות סקול, דיאלוג ועוד. קיים מגוון גדול ואפשרויות שונות של קורסים המותאמים לקבוצות גיל שונות ולמטרות שונות, ניתן לבחור בלימודים בקבוצות לימוד או לימודים במתכונת אישית, לימודים בקבוצות של בין 5-10 אנשים, בשיטות שונות ולמטרות שונות.

פעמים רבות ההיצע הגדול מוליד בלבול וחסר היכולת לקבל החלטה באשר לבית הספר ולקורס אשר מתאים לכם. המומחים שלנו יעזרו לכם לעשות "קצת סדר בבלגאן".
 
בית ספר לאנגלית – פרמטרים לבדיקה

  • מידע אודות העסק- ההמלצה היא תמיד להיכנס לאתר האינטרנט של בית הספר ולברר אודות שנות הניסיון שלו, האם מדובר בבית ספר הפועל רק בישראל או בית ספר עם סניפים בחו"ל, השיטה הנהוגה בבית הספר, כמות המורים והיצע הקורסים.
  • גילאים- קיימים בתי ספר הפותחים את שעריהם לכל הגילאים (לימוד אנגלית לילדים) ויש בתי ספר המעדכנים מראש כי הם מקבלים מתעניינים מגיל מסוים (בדרך כלל מגיל 16 ומעלה).
  • מבחן התאמה- חשוב לוודא שבית הספר עורך לכל מתעניין מבחן התאמה שמטרתו היא בירור רמת האנגלית שלו והתאמה של הקורס הנכון לרמה זו.
  • משך קורס- רוב הקורסים או הרמות (מילה בה נוקטים רבות בבתי ספר לאנגלית) אורכים בין 3-4 חודשים או 80 שעות. כמובן שהנתונים יכולים להשתנות בין קורס אחד למשנהו.
  • משך מפגש- בדרך כלל בין שלוש לארבע שעות. ישנם בתי ספר רבים בהם מגיעים למפגש בן כמה שעות ולאחר מכן יכולים לתרגל כמה שעות רוצים.
  • מחיר- המחירים משתנים בהתאם לקורס, לרמה ולבית הספר. ניתן לומר כי העלות של קורס אנגלית נע בדרך כלל בין 3000 ל- 5000 ₪ (מדובר בשוק תחרותי ולכן המחירים משתנים מעת לעת, יש לברר את הנתונים ישירות מול המומחים שלנו).
  • מספר תלמידים בקבוצה- ברוב בתי הספר הקבוצה מונה בין 5 תלמידים ל- 14. ההמלצה היא לבחור בקבוצה עם כמות קטנה של אנשים.

בתי ספר לאנגלית – נתונים
 

ברליץ וול סטריט אמריקאן סקול גלובל וואן
משך קורס (רמה) 3-5 חודשים
(תלוי בסוג)
מ- 3 חודשים 3 חודשים כ- 40 שעות
מחיר משוער 3000-5000 ₪ בהתאמה לתלמיד מ- 2000 ₪ בהתאם לסוג הקורס בסביבות 4000 ₪
מפגש 3 שעות אין הגבלת שעות 4 שעות 3 שעות
תלמידים בקבוצה 7 5 8 8
גילאים אחרי תיכון 17+ תיכון + תיכון +
קורס אנגלית עסקית כ- 4000 ₪ או 200 ₪ לשעה למפגש פרטי בהתאם למסלול
כ- 6000 ₪ לשעתיים בשבוע
יש כ- 4000 ₪ או כ- 210 ₪ לשיעור פרטי

 
האפשרויות רבות ובתי ספר רבים מציעים שיטות של אם החלטתם כי אתם מעוניינים ללמוד אנגלית מהבסיס, להירשם לקורס אנגלית עסקית אשר יעזור לכם בכל הקשור אל תקשורת עם עסקים וחברות שונות בחו"ל, לדאוג לכך שילדכם ילמדו אנגלית מגיל צעיר ושלל סיבות נוספות, חשוב כי תבחרו בית ספר אשר יציע לכם את הקורס המתאים ביותר למטרה שלכם.
 
מעוניינים בפרטים נוספים? מעוניינים שהמומחים שלנו יתאימו לכם את הקורס בהתאם לתקציב הקיים ברשותכם, הרמה והמטרה? מלאו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם תוך פרק זמן קצר.

השארת תגובה