בחירה נכונה של קורס אנגלית

קורס אנגלית – צועדים לקראת הצלחה
אנשים רבים נרתעים מלמידה של אחת השפות החשובות ביותר ברחבי העולם, השפה האנגלית משום חווית למידה טראומטית בילדותם או חוסר הערכה או מתן חשיבות לשפה זו בכל הקשור אל התקדמותם בחיים.

בתי הספר לאנגלית מתחייבים כי כל אחד יוכל לשלוט בשפה האנגלית כל עוד מותאמת לו השיטה והקורס הנכון. מעוניינים בפרטים אודות הקורס המתאים לכם? השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם.
 
מאות אנשים בישראל נרשמים לבתי ספר לאנגלית מדי שנה וזאת משום ההבנה כי ללא שליטה בשפה זו הם לא יוכלו לזכות במשרה נחשקת או להתקדם לאותו תפקיד בו הם מעוניינים במקום עבודתם.

בנוסף, קיים קהל גדול של אנשי עסקים ועובדים בחברות מובילות אשר נרשם לקורסים ייעודיים בשפה האנגלית וזאת על מנת להוסיף נופך חיוני לבסיס של האנגלית המדוברת. נופך זה מעניק להם את האפשרות לנהל משא ומתן בצורה רהוטה עם לקוחות בחו"ל, וכן ליצור תדמית מרשימה של שיחה באנגלית שוטפת ולא בעברית עילגת המורכבת מאוצר מילים דליל.
 
קורס אנגלית – מעוניינים בשכר גבוה יותר
מעוניינים במשכורות גבוהות יותר? מעוניינים לחלוש גם על הפן העסקי בחו"ל? קורס אנגלית לעסקים הוא הקורס המתאים לכם. נכון לשנת 2012 יש לכם שלוש אפשרויות בחירה:

  • לימודים באמצעות האינטרנט- ישנם בתי ספר לאנגלית אשר מציעים לימודים אינטראקטיבית של אנגלית עסקית. היתרון של לימודים אלו הוא שהם יכולים להתבצע בכל יום שתבחרו ובכל שעה. החיסרון הוא שאין אינטראקציה ביניכם לבין סטודנטים נוספים, דבר בעל חשיבות גבוהה מאוד.

    יש לכם אפשרות להירשם לקורסים באמצעות האינטרנט או למסלול אנגלית לעסקים של אחד מבתי הספר המובילים אשר משלבים בין לימודים אינטראקטיביים ללימודיים בקבוצה, דבר אשר יכול להשלים את החלק החסר ולאפשר לכם לזכות "בכל העוגה".
  • לימודים בשגרירויות- כאן חשוב מאוד לברר מהו המסלול בשגרירות, חשוב לקחת בחשבון כי פעמים רבות בתוכנית הלימוד מושמת תשומת לב גדולה מאוד לתרבות של המדינה ופחות על אוצר המילים והתמקצעות בדיבור ובכתיבה של האנגלית העסקית.
  • לימודים בבתי ספר פרטיים- בתי ספר פרטיים מציעים לכם קורס אנגלית עסקית במגוון שיטות וההמלצה היא לקרוא מעט אודות השיטה המונהגת בבית הספר וכן להיכנס לאחד מהשיעורים המועברים בבית הספר. אלו יעזרו לכם להגיע להכרעה הנכונה באשר לבית הספר המתאים לכם ביותר.

 
יש לקחת בחשבון כי הקורסים מוצעים במתכונת של קבוצה וכן במתכונת פרטית. העלות של כל רמה בקבוצה נעה בין 2950 ₪ ל- 5000 ₪ ועלות המסלול האישי פרטי נעה בין 150-300 ₪ לשעה.

בנוסף, רמת האנגלית שלכם צריכה להיות בינונית ומעלה.
 
מעוניינים ללמוד מהבסיס?
כל בתי הספר מציעים מסלולי לימוד אנגלית המיועדים לקהל חסר בסיס וכן לקהל אשר רמת האנגלית שלו מוגדרת כרמה בסיסית. כאן הדגש חייב להיות מושם על שיטת הלימוד של בית הספר, מספר האנשים בקבוצה, משך הקורס, האם ישנם לימודים מתכונת בוקר וערב ועלות הקורס. מעוניינים בפרטים נוספים אודות שיטות הלימוד של בתי הספר לאנגלית? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם.
 
קורס אנגלית – מי מלמד אותנו?
בתי הספר יכול להיות בעל מוניטין נפלא, עלות הקורס תתאים לכם, המתכונת הקבוצתית היא זו שחיפשתם והמיקום של בית הספר מאפשר לכם להגיע אליו תוך מספר דקות, אך קיימת בעיה אחת אינכם מסוגלים לתקשר או להבין את המורה אשר מעביר את הקורס. כאן חשוב מאוד לוודא מספר דברים:

  • שיעור ניסיון- טרם בחירת בית הספר ומתן התשלום בקשו להשתתף בשיעור ניסיון. בצורה זו תראו האם שיטת הלימוד של המרצה ויחסו אל תלמידיו מתאים גם לכם.
  • מספר המורים- בררו האם מורה אחד יעביר את כל התכנים של הקורס או שמא מדובר בצוות מורים. אם מדובר בצוות בקשו להיכנס לשיעור של כל אחד מהם.
  • שפת אם- וודאו כי אנגלית אמריקאית היא שפת האם של המורה. דבר זה חשוב. הרי אינכם מעוניינים לשלם סכום יקר על מנת שמורה בעל עגה בעייתית ילמד אתכם.

 
מעוניינים בפרטים נוספים? מעוניינים שאנו נבצע את ההתאמה בשבילכם? מלאו את הפרטים ומיטב המומחים בתחום יחזרו אליכם. השירות ניתן ללא עלות או התחייבות כלשהי.

השארת תגובה